Wydarzenia - Biblioteka Zerówka

Współpraca z biblioteką szkolną      21.02.2022 r.

W wyniku współpracy z biblioteką szkolną w oddziale przedszkolnym mają miejsce spotkania czytelnicze, w czasie których dzieci słuchają głośnego czytania w wykonaniu p. Sylwii Jaguszewskiej (nauczyciela bibliotekarza) czy też starszych uczniów SP. Spotkania te są okazją do rozmów o czytaniu i o książkach, a także do rysowania ilustracji inspirowanych wysłuchanymi tekstami. Od II semestru młodzi czytelnicy mogą wypożyczać książki z biblioteki szkolnej. Szczegółowe opisy spotkań czytelniczych i zdjęcia dostępne są na stronie:

Opr. Katarzyna Tęgi, Sylwia Jaguszewska

Dary Jesieni    01.10.21 r.
Dzieci z Oddziału przedszkolnego udowodniły, że Jesień nie musi być smutna. Z zebranych wcześniej darów jesieni, wykonały wspaniałe postacie i różne zwierzątka. Oprócz znakomitej zabawy, dzieci ćwiczyły zręczność manualną. Ukończone prace pięknie prezentują się na wystawie.
Opr. Katarzyna Tęgi

„Europa i ja”   14.10.21 r.
W październiku Oddział przedszkolny rozpoczął swoją przygodę z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Europa i ja”. Co miesiąc dzieci będą wykonywać zadania projektowe, zgłębiając wiedzę na temat Włoch.
Opr. Katarzyna Tęgi

Warsztaty robienia lizaków   20.10.21 r.
W zeszłym tygodniu dzieci z Oddziału przedszkolnego wybrały się na warsztaty robienia lizaków. Podczas których, dowiedziały się, jakie składniki są potrzebne do wykonania lizaków oraz które barwniki są naturalne i z czego pochodzą. Razem z paniami prowadzącymi warsztaty dzieci wykonały wymarzone lizaki, które następnie zostały pięknie zapakowane.
Opr. Katarzyna Tęgi

Dzień Pluszowego Misia   25.11.21 r.
25 listopada obchodziliśmy w zerówce Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego przyjaciela. Przy muzyce dzieci świetnie się bawiły i chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych z tej okazji.