Wydarzenia

Muzeum Techniki i Komunikacji 13.09.2022
Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Dzieci były zachwycone zwiedzaniem samochodów i tramwajów które kiedyś jeździły ulicami naszego miasta.
opr. Marta Szalla

Obserwatorium 27.09.2022
Do naszej szkoły przyjechało obserwatorium, więc nasze przedszkolaki postanowiły je odwiedzić i dowiedzieć się ciekawych informacji związanych z kosmosem.
opr. Marta Szalla

Wycieczka do Filharmonii Szczecińskiej 10.10.2022
W październiku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do Filharmonii na przedstawienie pt.Akademia Pana Kleksa, przy okazji nauczyły się co to jest filharmonia oraz jak należy się w niej zachowywać.
opr. Marta Szalla

Pasowanie na Zerówkowicza 18.11.2022
W październiku dzieci w naszej grupie stały się prawowitymi uczniami naszej szkoły. W ramach Pasowania na Zerówkowicza przygotowały krótkie przedstawienie. Po przedstawieniu nastąpiło uroczyste pasowanie, rozdanie dyplomów i drobnych upominków.
opr. Marta Szalla

Dzień Zdrowego Śniadania 25.11.2022
Czy śniadanie musi być nudne? Nasze przedszkolaki udowodniły, że nie! W naszej sali urządziliśmy sobie Dzień Zdrowego Śniadania. Tego dnia każde dziecko przyniosło ulubione warzywa na kanapki, następnie  wszyscy razem stworzyliśmy kanapki. Było smacznie, zdrowo, kolorowo.
opr. Marta Szalla