Puchar Polski – Kraków 2021

18 osobowa drużyna reprezentująca Szczecin z sukcesami!

W minioną sobotę, 02.10.2021 r. w Krakowie szczecinianki walczyły o zdobycie najlepszych lokat w wieloboju, na pierwszych zawodach rozpoczynających jesienny sezon startowy. Zawody na szczeblu ogólnopolskim – Puchar Polski juniorek, odbywały się w 3 kategoriach wiekowych.

W klasie III PZG czwórce naszych uczennic udało się dostać do ścisłej ósemki:

• 4 miejsce Kajper Justyna 6aSP
  • 5 miejsce Radtke Natalia 5aSP
  • 6 miejsce Kulpa Alicja 6aSP
  • 7 miejsce Bielecka Maria 6aSP

Dobrze rozpoczęły sezon startowy również pozostałe zawodniczki z klasy 5aSP: Janczak Amelia, Bosak Zofia, Kuźnicka Lena oraz Honcharova Tetiana.

W klasie II PZG dwie szczecinianki wystąpiły w dekoracji najlepszych ośmiu zawodniczek w tej kategorii wiekowej:

• 3 miejsce Razumouskaya Sofiya klasa 5aSP
  • 7 miejsce Nowakowska Lena klasa 7aSP

Klasę II PZG reprezentowały również uczennice naszej szkoły z klasy 8a: Czarnecka Blanka, Brzezińska Martyna oraz 7a: Matczak Maria, Szeligowska Barbara oraz Tomaszewicz Patrycja.

W klasie I PZG do dekoracji wystąpiła uczennica klasy 8a :

• Grabska Nikola plasując się na 8 miejscu.

Pozostałe reprezentantki: Krakowska Maja, Kulpa Zuzanna, są również uczennicami z tej klasy szkolnej.

Trenerzy prowadzący:

• Olga Kozińska, Dzianis Hryń – zawodniczki z Klas 5 aSP, 7a SP.
  • Małgorzata Kamińska, Danuta Redmerska, Valery Kavalenka – zawodniczki z klas Klasa 6aSP, 8aSP.
  • Magdalena Kulbacka – balet/choreografia.

Opr. Anita Nowakowska.