SPORTOWE MIKOŁAJKI KLASY 1A I 1B

W dniu 06.12.2022 roku odbyły się zawody dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, które miały formę wyścigów rzędów. Zawodnicy rywalizowali w pięciu drużynach: biali, czerwoni, żółci, zieloni i niebiescy, pokonując przeszkody oraz wykonując różne zadania sportowe.

Podczas wyścigów nie zabrakło wspaniałych kibiców, którzy głośno dopingowali wszystkie drużyny. W zawodach swoich sił spróbowali również rodzice. Mamy  miały za zadanie przejść po wysokiej, wąskiej równoważni, a tatusiowie trafić piłeczkami do celu.

Uczennice klasy 5a, 6a, 7a i 8a dały pokaz swoich umiejętności taneczno - gimnastycznych, który zrobił ogromne wrażenie.

Podziękowaliśmy naszym zawodniczkom, które odeszły na "emeryturę gimnastyczną".

Zawody zakończyły się wizytą św. Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.