Wojewódzka Olimpiada Młodzieży

W dniach 13-14.05.22 odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w klasach sportowych II PZG, III PZG, Młodzieżowa i Młodzieżowa „ 1 krok gimnastyczny ”.

W piątek rozgrywany byli zawody wielobojowe, a w sobotę finały.

Wielobój kl. II PZG:

  1. Bochnak Beniamin.
  2. Olesiuk Bartek.
  3. Walczakiewicz Adam.
  4. Suchorowski Łukasz.
  5. Kramarz Marek.
  6. Kasprzak Jan.
  7. Górski Jakub.

Wielobój kl. III PZG:

  1. Dulewicz Ksawery.
  2. Kyrylenko Artem.
  3. Mieżyński Antoni.
  4. Olesiuk Tymoteusz.
  5. Toczek Miłosz.
  6. Lukashevich Kiryl.
  7. Walburg Jakub.

Wielobój kl. Młodzieżowej PZG:

  1. Sydorenko Rostik.
  2. Gianciotta Fernando.
  3. KovalchukRostyslav.
  4. Siedziako Jan.
  5. Szymczuk Jakub.
  6. Namiotko Jan.
  7. Kuczyński Nathan.
  8. Lisowski Nazary.

Wielobój kl. Młodzieżowa „ 1 krok gimnastyczny ” PZG:

  1. Bosiak Feliks.
  2. Suchorowski Błażej.
  3. Grysiewicz Ksawery.
  4. Kaśkiewicz Paweł.
  5. Piątek Oskar.
  6. Ślusarczyk Szymon.
  7. Kamiński Szymon.
  8. Dobrzyński Hugo.

W sobotę w finałach brali udział najmłodsze. Oto wyniki:

Finał kl. Młodzieżowej:

Ćw. wolne:

  1. Gianciotta Fernando.
  2. Sydorenko Rostik.
  3. Siedziako Jan.
  4. Kovalchuk Rostyslav.
  5. Szymczuk Jakub.
  6. Kotliński Kacper.

Ćw. na grzybku:

  1. Sydorenko Rostik.
  2. Kovalchuk Rostyslav.
  3. Siedziako Jan.
  4. Gianciotta Fernando.
  5. Lisowski Nazary.
  6. Szymczuk Jakub.

Kółka:

  1. Gianciotta Fernando.
  2. Kovalchuk Rostyslav.
  3. Sydorenko Rostik.
  4. Siedziako Jan.
  5. Szymczuk Jakub.
  6. Kuczyński Nathan.

Skok:

  1. Siedziako Jan.
  2. Szymczuk Jakub.
  3. Kuczyński Nathan.
  4. Kovalchuk Rostyslav.
  5. Sydorenko Rostik.
  6. Urbanowicz Wojciech.

Poręcze:

  1. Gianciotta Fernando.
  2. Sydorenko Rostik.
  3. Kovalchuk Rostyslav.
  4. Kuczyński Nathan.
  5. Szymczuk Jakub.
  6. Siedziako Jan.

Drążek:

  1. Gianciotta Fernando.
  2. Sydorenko Rostik.
  3. Siedziako Jan.
  4. Kuczyński Nathan.
  5. Kovalchuk Rostyslav.
  6. Szymczuk Jakub.

Finał kl. Młodzieżowej „ 1 krok gimnastyczny ”:

Ćw. wolne:

  1. Suchorowski Błażej.
  2. Piątek Oskar.
  3. Ślusarczyk Szymon.
  4. Kaśkiewicz Paweł.
  5. Burdziak Kacper.
  6. Dobrzyński Hugo.

Ćw. na grzybku:

  1. Bosiak Feliks.
  2. Grysiewicz Ksawery.
  3. Kaśkiewicz Paweł.
  4. Dobrzyński Hugo.
  5. Suchorowski Błażej.
  6. Piątek Oskar.

Kółka:

  1. Kaśkiewicz Paweł
  2. Ślusarczyk Szymon.
  3. Grysiewicz Ksawery.
  4. Suchorowski Błażej.
  5. Burdziak Kacper.
  6. Bosiak Feliks.

Skok:

  1. Piątek Oskar.
  2. Suchorowski Błażej.
  3. Bosiak Feliks.
  4. Ślusarczyk Szymon.
  5. Kamiński Szymon.
  6. Kaśkiewicz Paweł.

Poręcze:

  1. Suchorowski Błażej.
  2. Kaśkiewicz Paweł.
  3. Dobrzyński Hugo.
  4. Grysiewicz Ksawery.
  5. Bosiak Feliks.
  6. Ślusarczyk Szymon.

Drążek:

  1. Suchorowski Błażej.
  2. Piątek Oskar.
  3. Ślusarczyk Szymon.
  4. Grysiewicz Ksawery.
  5. Kaśkiewicz Paweł.
  6. Bosiak Feliks.

Dziękujemy zawodnikom za dobry start, rodzicom  za wspaniały doping, oraz trenerom za przygotowanie zawodników.

Opr. Aliaksei Mankevich.