Wydarzenia

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce artystycznej dobiegła końca!

Zlatka wraca z trzema medalami Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych! 💪👏🎉

Przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii uczennic ZSS w Szczecinie.

‼️ Kategoria junior młodszy klasa III - wielobój:

✅Laura Chojnacka-Kurz 18 miejsce 💖

‼️ Kategoria junior młodszy klasa II - wielobój:

✅Zlata Usanova 3 miejsce 🏆🥉💖

W finale układu z obręczą i z piłką Zlata była niepokonana i zdobyła 2x złoty medal 🥇🥇💖👏😀

Gratulujemy również bardzo dobrego startu ✅Natalii Idziniak, która jako zawodniczka rezerwowa pokazała się z bardzo dobrej strony 👏💖

W klasyfikacji województw zawodniczki klubów z zachodniopomorskiego :

Sga Mks Pogoń Szczecin, Mks Hermes, Mks Kusy oraz Uks Ag Crystal obroniły tytuł sprzed roku zdobywając trzecie miejsce 🥉😍👏🏼✨

Kolejny wielki sukces gimnastyki artystycznej 🥳

Ogromne gratulacje dla naszych zawodniczek i Pań Trenerek:

Agnieszki Górskiej 🌺

Gabrieli Kaczmarek 🌺 oraz Magdaleny Łukaszewicz 🌺

🏆🏆🏆

Opr. G. Kaczmarek

BOOM! NA KOMIKSY I GRY PLANSZOWE W BIBLIOTECE

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka bierze udział w akcji „BOOM! NA KOMIKSY I GRY PLANSZOWE W BIBLIOTECE” organizowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z wydawnictwem Story House Egmont Sp. z o.o. W ramach tej akcji pojawiły się u nas ciekawe komiksy i gry planszowe. #Boom!Nakomiksyigryplanszowewbibliotece Zapraszamy!

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

29 września  obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji w oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie czytelnicze, w czasie którego rozmawialiśmy o korzyściach płynących z głośnego czytania J Spotkaniu towarzyszyła książka pt. „Supermoc książek. Poradnik upowszechniania czytania” M. Deskur.

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu (4 X) dzieci w ramach zajęć świetlicowych narysowały takie oto piękne uśmiechy dla biblioteki szkolnej. Co za piękna dekoracja!

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia Gabrysia i Hania z kl. 5b SP czytały dziś swoim młodszym kolegom i koleżankom z oddziału przedszkolnego książkę pt. „Proszę mnie przytulić” P. Wechterowicza i E. Dziubak. Wszyscy oczywiście byli ze swoimi ulubionymi misiami! #PoczytajMY #ŚwiatowyDzieńPluszowegoMisia

DOMOWY – RODZINNE HISTORIE O SŁOWACH 2021

14 grudnia 2021  odbyły się kolejne nietypowe zajęcia w bibliotece szkolnej. Tym razem, w ramach programu DoMowy – rodzinne historie o słowach 2021 klasa 3b SP dzieliła się historiami swoich rodzin, która zapisana jest słowami wymyślonymi przez członków rodzin właśnie! Była to niezwykła okazja do tego, aby podzielić się częścią swojej prywatnej historii, a także dowiedzieć się, jakie ciekawe słowniki j. polskiego znajdują się w naszej bibliotece!   #DoMowy.Rodzinnehistorieosłowach2021

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

W dn. 17 lutego 2022, z okazji Światowego Dnia Kota w oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie czytelnicze, w czasie którego dzieci wysłuchały głośnego czytania książki pt. „Biały jak śnieg i czarny jak węgiel” Hilli Rand, której głównymi bohaterami są dwa koty!