Konsultacje

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Nazwisko i imię nauczyciela

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIATEK

Bobrowska Elżbieta

9:45-10:30 ZAJĘCIA DODATKOWE KLASA 3 A

11:35-12:20 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

14:30-15:30 ŚWIETLICA

 

8:00-8:45 ZAJĘCIA DODATKOWE KLASA 3 A

 

 

Charęza Joanna

 

 

 

Zajęcia wspomagające w klasie V a, V b: 8:50 – 9:35 i 10:40 – 11:25 - 15 spotkań do grudnia.

Konsultacje 16:20 -17:05 raz w miesiącu

 

Choiński Remigiusz

 

 

Konsultacje 14:30 – 15:25 raz w tygodniu

 

 

Czerwińska Dorota

 

Konsultacje 16:15-17:00  dwa razy w miesiącu

 

 

 

Duda Monika

 

 

 

Konsultacje

7:10-7:55

 

Erbacher Marta

 

 

16:00 – 17:00 zajęcia artystyczne

 

 

Gwardyś Aleksandra

 

Konsultacje co dwa tygodnie 13:30-14:15

 

 

 

Jaros Łukasz

 

7:10-7:55 Konsultacje dwa razy w miesiącu

 

 

 

 

Jastrzębska Anna

 

Przygotowanie do matury

8:00-8:45

Konsultacje dwa razy w miesiącu 14:30- 15:30

 

 

 

Kaleta Izabela

 

Akademia kompetencji –zajęcia z matematyki klasa 3c i 3f godzina 8:00 – 8:45

Zajęcia wspomagające/ fakultet z matematyki klasa 3f godzina 13:40 – 14:25

 

Konsultacje I i III czwartek miesiąca godzina 8:00 – 8:45

 

Kamyszek – Kosior Katarzyna

 

 

 

 

Konsultacje

I i III piątek miesiąca

7:10-7:55

Konieczna Ilona

 

 

 

 

Konsultacje I i III piątek miesiąca 15:30-16:15

 

Korchut Anna

14:40 – 15:25

Konsultacje

15:30 - 17:00

Akademia Kompetencji

 

 

 

Kostrzewa – Kap Małgorzata

 

 

 

Konsultacje i III czwartek miesiąca 7:10-7:55

Akademia Kompetencji 13:40 – 14:25

Krause Ilona

 

 

 

14:40-15:25   Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla klas 3D i 3F LO

7:10-7:55 Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla klasy 8 SP

14:40-15:25 Konsultacje co drugi tydzień

Krupińska Beata

8:00 – 8:45

Zajęcia wyrównawcze (chłopcy)

 

7:10- 7:55

Zajęcia wyrównawcze  klasa II b

8:00- 8:45

Zajęcia wyrównawcze (dziewczynki)

 

Kubiaczyk Maria

15:30-16:15 konsultacje
(I i III poniedziałek)

 8:00-8:50

Akademia Kompetencji

 

 

 

Kulczycka Małgorzata

 

 

Konsultacje I i III środa miesiąca godzina 7:10-7:55

 

 

Leszczyńska Ilona

Konsultacje godzina14:40 – 15:25 klasa VI co dwa tygodnie

 

 

 

Konsultacje

14:40 – 15:25

Klasa IV co dwa tygodnie

Lewandowski Dawid

 

 

 

Konsultacje dwa razy w miesiącu godzina 12:40-13:25

 

Osmelak Leszek

Konsultacje

WF/geografia

14:40-15:25 - co tydzień

 

 

 

 

Pietrzyk Karol

 

 

Konsultacje co tydzień 14:40 -15:25

 

 

Pilarska Natalia

 

 

 

Konsultacje 15:30 – 16:15

co tydzień

 

Piotrowska – Rakower Anna

15:30 – 16:15

Konsultacje dwa razy w miesiącu

 

15:30-16:15

Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla klasy VII – co tydzień

 

 

Rydz Tamara

16:15 – 17:00 konsultacje  dwa razy w miesiącu

 

 

 

 

Sakowicz Elwira

10:40 – 11:25 rewalidacja

14:40-15:25 akademia kompetencji

14:40 – 15:25 rewalidacja

16:20 – 17:05 rewalidacja

7:30 – 7:55 zajęcia wyrównawcze

10:30 – 11:15 zajęcia

wyrównawcze dla dzieci z Ukrainy

 

7:30 – 7:55 zajęcia wyrównawcze

Semeniuk Paulina

 

7:10 – 7:55 zajęcia przygotowujące do egzaminu FCE

raz w tygodniu

 

14:40 – 15:25 przygotowanie do matury

raz w tygodniu

7:10 – 7:55 konsultacje dwa razy w miesiącu

Skorupa - Łukaszewska Justyna

 

7:10 - 7:55
konsultacje dwa razy w miesiącu /Akademia Kompetencji

10:40 – 11:25
zajęcia wspomagające
3d LO

8:00 – 8:45
zajęcia wspomagające
3e LO

14:40-15:25
zajęcia wspomagające
3b LO

 

Słobodzian Małgorzata

 

 

 

15:30-16:15 konsultacje dwa razy w miesiącu

8:00-8:45 zajęcia wspomagające dla klasy 3E LO

Słomiński Waldemar

 

Konsultacje 17:10 – 17:55 dwa razy w miesiącu

 

 

 

Stańczyk Krzysztof

 

 

Konsultacje

godzina 15:30-16:15

co tydzień

 

 

Steczek Marcin

 

 

Konsultacje 16:20 – 17:05 I i III tydzień

 

 

Syczewska Andżelika

 

Zajęcia wyrównawcze

7:10 – 7:55

 

Zajęcia wyrównawcze

7:10 – 7:55

 

Szymczak Aleksandra

 

Konsultacje 7:10-7:55

 

 

 

Tęgi Katarzyna

 

Zajęcia projakościowe

16:00-17:00

 

 

 

Uchman Magdalena

Zajęcia wspomagające klasa VI godzina 12:40-13:25 (do grudnia)

 

 

 

Konsultacje I i III tydzień godzina 14:40-15:25

Wiśniewska Lucyna

 

Konsultacje raz w tygodniu

14:40-15:25

 

 

Klub Poligloty

10:40-11:25

Wojtoń Celina

Zajęcia wspomagające       dla III b LO

godzina 15:30-16:15

 

II i IV  tydzień miesiąca

godzina 15:30-16:15

Konsultacje dla klas II a,

II b, III b LO

 

 

 

Wróbel Anna

 

Konsultacje 16:15- 17:00

 

 

 

Zemska Magdalena

15:30-16:15 konsultacje
pierwszy i trzeci tydzień

 

 

16:20-17:05 język angielski dodatkowy (fakultety) 3f

7:10 – 7:55 język angielski dodatkowy 7a