Obóz sportowy - Łódz'2023

                                                      SPRAWOZDANIE Z  LETNIEGO OBOZU SPORTOWEGO

W dniach 16-24.08.2023 zawodniczki i zawodnicy MKS KUSY, ZSS SZCZECIN przebywali na obozie sportowym w Łodzi. W obozie udział brało w sumie 49 zawodników. Po przyjeżdzie uczestnicy zakwaterowani byli w pokojach dwu osobowych. Pokoje posiadały łazienki, telewizory, klimatyzację, telefon, dostępna była sieć wi-fi. Na obozie były serwowane trzy posiłki dziennie. Jedzenie było smaczne i zdrowe dostosowane do potrzeb żywieniowych sportowców.

Celem obozu było przygotowanie zawodników do sezonu startowego. Program obozu obejmował dwa razy dziennie zajęcia treningowe na hali, zajęcia ogólnorozwojowe (LA), oraz atrakcje turystyczne. Zajęcia na hali treningowej oraz w terenie ukierunkowane były na podniesienie na wyższy poziom ogólnej sprawności fizycznej oraz motorycznej. Potadto  organizowane były zajęcia rekreacyjne oraz wyjścia do kina, zoo, aquaparku Fala, na lody.

Zorganizowany został konkurs czystości.  Na zakończenie obozu każdy otrzymał słodką nagrodę oraz drobny upominek.

Postawione cele obozu zostały osiągnięte , a program zrealizowany. Mamy nadzieję, że praca treningowa podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rywalizacji w nadchodzącym sezonie.

Kadrę opiekuńczo-trenerską stanowili:

Danuta Redmerska, Aleksandra Łachut , Aliaksei  Mankevich, Illia Lukijanenko, Uladzislau Karpuk,

Małgorzata Kamińska-kierownik obozu oraz opracowanie sprawozdania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wyjazdu:

Zdjęcia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18