Konkurs Mody Morskiej 21.11.2023
W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki odwiedziły PP nr 27 Żagielek.
Wzieły tam udział w Konkursie Mody Morskiej. Dzieci dzielnie prezentowały na scenie przygotowane kreacje oraz odpowiadały na pytania o tematyce morskiej. Wróciliśmy do naszej klasy uśmiechnięci i bogatsi o nowe doświadczenia. Dziękujemy za zaproszenie!

Dzień Pluszowego Misia 24.11.2023
Dzień Pluszowego Misia jest dla dzieci dniem wspaniałym w którym mogą wziąć do przedszkola swojego najlepszego przyjaciela-misia. Dzieci opowiadały o swoich pluszakach i chętnie razem z nimi wzięły udział w różnych tańcach i zabawach. To był wspaniały czas.
opr. Marta Szalla, Bożena Borkowska

Zawody Mikołajkowe 05.06.2023
Uczniowie naszej grupy wieły dzisiaj udział w Zawodachm Mikołajkowych.
Wraz z czterema innymi zerówkami zmierzyli się w różnych konkurencjach sportowych sprawdzających ich spryt, szybkość i zwinność. Na końcu odwiedził nas Św. Mikołaj z drobnymi upominkami. Wróciliśmy do domów uśmiechnięci i zmęczeni. Było wspaniale!

Koncert dla Przedszkolaków 12.12.2023
Dnia 12.12 poszliśmy do OSM w Szczecinie na koncert dedykowany specjalnie dla przedszkolaków. Tam nasi starsi koledzy przedstawili nam różne instrumenty oraz zaprezentowali nam swoje talenty muzyczne. Mogliśmy usłyszeć popisy dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej.

Warsztaty Pierniczkowe 21.12.2023
Dziękujemy mamie Tosi, która przyszła do naszej grupy by nauczyć nas, jak robić pyszne i pachnące pierniczki. Wycinaliśmy z ciasta różne wzorki, później dekorowaliśmy według własnego pomysłu. Najlepsze było jednak ich jedzenie. Dziękujemy

Wigilia Klasowa 22.12.2023
Spotkaliśmy się wszyscy w naszej sali, by móc wspólnie przeżyć te niezapomniane chwile. Wraz z zaproszonymi rodzicami wspólnie kolędowaliśmy, dzieliliśmy się opłatkiem. Później wspólnie zasiedliśmy do wspólnego kosztowania przyniesionych przez rodziców przysmaków. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Muzeum Techniki i Komunikacji 13.09.2022
Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Dzieci były zachwycone zwiedzaniem samochodów i tramwajów które kiedyś jeździły ulicami naszego miasta.

Obserwatorium 27.09.2022
Do naszej szkoły przyjechało obserwatorium, więc nasze przedszkolaki postanowiły je odwiedzić i dowiedzieć się ciekawych informacji związanych z kosmosem.

Wycieczka do Filharmonii Szczecińskiej 10.10.2022
W październiku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do Filharmonii na przedstawienie pt.Akademia Pana Kleksa, przy okazji nauczyły się co to jest filharmonia oraz jak należy się w niej zachowywać.

Pasowanie na Zerówkowicza 18.11.2022
W październiku dzieci w naszej grupie stały się prawowitymi uczniami naszej szkoły. W ramach Pasowania na Zerówkowicza przygotowały krótkie przedstawienie. Po przedstawieniu nastąpiło uroczyste pasowanie, rozdanie dyplomów i drobnych upominków.

Dzień Zdrowego Śniadania 25.11.2022
Czy śniadanie musi być nudne? Nasze przedszkolaki udowodniły, że nie! W naszej sali urządziliśmy sobie Dzień Zdrowego Śniadania. Tego dnia każde dziecko przyniosło ulubione warzywa na kanapki, następnie  wszyscy razem stworzyliśmy kanapki. Było smacznie, zdrowo, kolorowo.